Lindoja Koolitus logo

Elegantne Line Art

Illustratori põhikursuse üks ülesanne on ühe joonega illustratsioon. See on kasuks nii Illustratori vahenditega vektorjoonistamise harjutamisel kui ka alustavale digigraafikule sobiv loominguline väljakutse.

Line Art on stiil, millega saab väljendada oma lennukust, kasutada ootamatuid pöördeid ja seoseid. Parimaid näiteid sellest on DFT (Differantly) minimalistlik joonekunst dft.art, aga ka paljud õpilased on teinud sama häid illustratsioone! Postitan siia ühe andeka osaleja, Annika Vaheri elegantseid töid.

Annika õppis vektorjoonistust Illustratori kursusel 2020. aasta sügisel ja kirjutas oma osalemisest nii:
„Sattusin kursusele üsna juhuslikult. Lapsega kodus olles tekib ikka küsimus, et mis edasi ja nii juhtusin nägema kursuste reklaami. Minu eelnev kogemus Illustratoriga oli olematu. Seega, ilma eelneva kokkupuuteta on võimalik kursusel hakkama saada. Iga tund oli lihtsalt nii põnev! Koju minnes oli tahtmine kohe arvuti avada ja hakata uut õpitut katsetama. Mulle meeldisid väga paljud erinevad tehnikad ja praegugi pendeldan erinevate stiilide vahel. Ma lihtsalt pean pidevalt katsetama uusi asju. Line art stiil on võibolla üks selline, mida ma kõige rohkem olen praktiseerinud. Line art stiili sidusin ka tookord oma lõputööga.

Kursuse järel olen teinud palju portreesid sõpradest ja tuttavatest, kujundanud parkimiskellasid, ehteid, särke-pusasid, koduseintele postreid jne. Vahepeal võttis kogu tähelepanu uue ilmakodaniku sünd, aga nüüd järjest rohkem proovin ennast illustratsioonide rajale tagasi viia.
Aitäh väga sisuka kursuse eest!“

Annika kursuse lõputöö

Annika portfoolio: www.instagram.com/annikadigitalart