Lindoja Koolitus logo

Kasutustingimused

Veebisaidi koolitus.lindojadisain.ee külastamisel nõustute järgima siinses dokumendis välja toodud kasutustingimusi. Meie veebisaidil olevad materjalid on kaitstud kaubamärgi- ja autoriõiguse seadusega.

Teie juurdepääs teenusele ja selle kasutamine sõltub ka sellest, kas nõustute Lindoja Koolitus OÜ privaatsuspoliitikaga. Privaatsuspoliitika kirjeldab meie põhimõtteid ja toiminguid Teie isikuandmete kogumisel, kasutamisel ja avalikustamisel, kui kasutate meie veebisaiti. Seega enne meie teenuste kasutamist tutvuge meie privaatsuspoliitikaga.

Küpsised
Nii nagu enamik kaasaegseid veebilehti, kasutab ka meie veebisait küpsiseid. Kasutame küpsiseid selleks, et parandada teatud lehekülgede funktsionaalsust ja muuta meie veebisaidi kasutamine külastajate jaoks lihtsamaks ning mugavamaks. Mõned meie partnerlehed võivad samuti kasutada küpsiseid. Küpsiste kohta loe lähemalt meie privaatsuspoliitika dokumendist.

Litsents
Kui pole just teisiti mainitud, kuuluvad Lindoja Koolitus OÜ-le kõik koolitus.lindojadisain.ee lehel kuvatud intellektuaalomandi õigused. Kõik õigused on kaitstud.

Te ei tohi:

  • veebisaidil koolitus.lindojadisain.ee kuvatud materjali (tekst, pildid, videod jne) mujal avaldada;
  • veebisaidi koolitus.lindojadisain.ee lehekülgede sisu levitada;
  • koolitus.lindojadisain.ee kasutajakonto ligipääsuandmeid avaldada kolmandatele isikutele ja avalikkusele;
  • võimaldada tellitud teenust kolmandatel isikutel kasutada.

Siinsed tingmused kehtivad alates 27.01.2023.

Vaidluste lahendamine
Kui teil on teenusega seoses muresid või vaidlusi, nõustute kõigepealt proovima vaidluse lahendamist mitteametlikult, pöördudes Lindoja Koolitus OÜ poole.

Piirangud
Lindoja Koolitus OÜ ei vastuta kahjude eest, mis tekivad Lindoja Koolitus OÜ veebisaidil olevate materjalide kasutamisega või suutmatusega neid kasutada.

Muudatused ja vead
Lindoja Koolitus OÜ veebisaidil võib esineda erinevaid vigu. Me ei vastuta selle eest, et saidil olev info oleks täpne, täielik või asjakohane. Võime saidil olevat infot igal ajal ette teatamata muuta või kustutada. Lindoja Koolitus OÜ ei ole kohtustatud jooksvalt värskendama ostetud kursust seal kajastatava tarkvara versioonide uuendustega.

Viited teistele veebilehtedele
Koolitus.lindojadisain.ee veebisait võib sisaldada linke kolmandate osapoolte veebisaitidele. Meil puudub kontroll nende veebisaitide teenuste, sisu ja privaatsuseeskirjade üle ning me ei vastuta nende eest. Selle dokumendi kohaselt mõistate ja nõustute ka sellega, et Lindoja Koolitus OÜ ei vastuta otseselt ega kaudselt kahjude eest, mis võivad tekkida kolmandate osapoolte veebisaitide kasutamisest.

Linkide eemaldamine meie veebilehelt
Kui leiate meie veebilehelt lingi, mis on mingil põhjusel ebasobiv, võite meiega ühendust võtta ja meid sellest teavitada. Arvestame linkide eemaldamise taotlustega ja vastame neile 5 tööpäeva jooksul, kuid me ei ole kohustatud linke eemaldama.
Kuigi püüame tagada, et meie veebisaidil olev teave oleks korrektne, ei saa me tagada selle täielikkust ega täpsust, samuti ei ole me kohustatud tagama veebisaidi kättesaadavust või veebisaidil oleva materjali ajakohasust.

Sätete lahusus
Kui mõni käesoleva teenustetingimuste säte osutub kehtetuks, muudetakse seda sätet nii, et see täidaks võimalikult maksimaalselt oma eesmärki ja oleks seadusega kooskõlas ning kehtiv. Kõik ülejäänud teenustetingimuste dokumendi sätted jäävad täies jõus kehtima.

Õigustest loobumine
Kui käesolevas dokumendis pole teisiti välja toodud, ei tähenda ükskõik millise selles dokumendis mainitud õiguse kasutamata jätmine seda, et seda sama õigust pole võimalik hiljem kasutada.

Muudatused kasutustingimustes
Jätame endale õiguse neid tingimusi oma äranägemise järgi igal ajal muuta. Kui muudatus on oluline, anname endast parima, et Teid enne selle jõustumist vähemalt 30 päeva ette teavitada. Muudatuse olulisus määratakse meie ainuisikulise äranägemise järgi.
Jätkates meie teenuste kasutamist peale nende muudatuste jõustumist, nõustute muudetud tingimustega. Kui Te ei nõustu täielikult või osaliselt uute tingimustega, lõpetage palun meie veebisaidi ja teenuse kasutamine.

Ligipääsu peatamine
Siinses dokumendis välja toodud tingimuste rikkumisel võime viivitamatult peatada Teie ligipääsu meie lehele ja teenustele. Sel juhul pole me kohustatud Teid sellest teavitama. Ligipääsu peatamisel kaotate koheselt õiguse meie teenuseid kasutada.

Teie privaatsus
Teie privaatsusega seonduvate sätetega tutvumiseks palun vaadake meie privaatsuspoliitikat.

Kohaldatav seadus
Kõiki Lindoja Koolitus OÜ veebisaidiga seotud nõudeid reguleerivad Eesti Vabariigi seadused.

Kontakt
Küsimuste puhul palun võtke meiega ühendust e-posti teel: koolitus@lindojadisain.ee.
Lindoja Koolitus OÜ säilitab õiguse teha vastavalt vajadusele muudatusi veebilehe kasutustingimustes.

Viimati muudetud 17.02.2023