Vektorgraafikas kujundatakse logosid, veebigraafikat, flaiereid, lõikepinkide jooniseid, illustratsioone. Illustratori mitmekülgsed võimalused ja ühilduvus Adobe teiste programmidega teevad Illustratori asendamatuks graafilise disaini töövahendiks. Lisaks graafika disainimisele on Illustratoris võimalik koostada väiksemahulisemaid trükiseid – koos joonistusvahenditega on olemas teksti tööriistad ning saab importida fotosid.
Kursusele on oodatud disainihuvilised või ettevõtjad, kes soovivad ise kujundada ikoone, logosid ja lihtsamaid illustratsioone ning väiksemaid trükiseid. Kursus on kasulik ka disaini erialadele astuda soovijatele, et teha algust meediagraafika olulise töövahendi omandamisega.
Kursuse ülesanded on mitmekülgsed ja erineva raskusastmega, kõigile osalejatele leidub kursuse jooksul sobiv tase ja teema.
Kõigist kursuse teemadest ülevaate saamiseks klikake linki KURSUSE SISU või tutvu õppekavaga.
Olen pikaajalise kogemusega eriala praktik. Kursuste senine edukas läbiviimine põhineb minu aastatega kogunenud graafilise disaineri tööks vajalike töövõtete ja tööde baasil ja samuti üle kümne aasta pikkusel õpetamiskogemusel.
Haridus ja töökogemus
Minu disaini peamised tellijad on avalikust sektorist HARNO, Eesti Kunstnike Liit, Tartu Kunstimuuseum, Keskkonnaagentuur, Finantsinspektsioon, Eesti Ajaloomuuseum ning mitmed eraettevõtted: GScan, Ikoonimuuseum ja ehtebrand Lõõm.
Põhjalikuma ülevaate minu senisest erialasest tööst leiab CV kujul lehelt lindojadisain.ee
Kursus on eestikeelne ning on mõeldud peamiselt iseseisevaks õppimiseks videote ja juhenditega varustatud harjutustega. Koolituse saab läbida nii iseseisvalt kui ka juhendamisega.
Nii kursuse iseseisvalt läbimiseks kui ka juhendataval koolitusel osalemiseks tuleb kõigepealt luua oma e-õppe keskkonna kasutajakonto. Selleks on vajalik klikata kas kursuse ostmise või registreerumise nuppu.
Juhendataval kursusel on lisaks iseseisvale õppimisele ka veebitunnid, mis toimuvad Zoomis kord nädalas.
Tundides saab esitada täiendavaid küsimusi õppevideote teemade kohta. Osalejad saavad tagasisidet nii juhendajalt kui ka kaasõpilastelt ning võimaluse tõsta teadmisi teiste esitatud küsimustest. Vajadusel demonstreeritakse töövõtteid või selgitatakse nende eeliseid. Iseseisvad ülesanded on tarkvara kasutamise harjutamiseks ning osaleja disainioskuste arendamiseks. Iseseiseva tööga saab reaalseid ülesandeid lahendada, tuues välja mitmeid tööriistade kasutamise murekohti ning pannes nuputama lahendusviise. Iseseisvate tööde boonus on, et neid saab edaspidi kasutada oma portfolios.
Harjutused on välja arendatud ja nende sobivust õppimiseks on testitud mitme eelneva aasta jooksul auditoorsetel kursustel. Õppematerjalide koostamisel on arvestatud, et nende abil saavad õppida nii eelteadmisteta kui ka kogenumad osalejad. Teemad ja ülesanded on järjestatud põhioskustest keerukamate ja spetsiifilisemateni. Kursus on tervikuna koostatud nii, et õppija saab kindlasti üldteadmised ja põhioskused, mis on vajalikud kõigis kasutusvaldkondades ning ülevaate harvem vaja minevatest võimalustest.
Õppekavarühm: 0211 audiovisuaalsed tehnikad ja meedia tootmine (Rahvusvaheline ühtne hariduse liigitus)
Käsitlevate teemadega tutvumiseks klikake ülal menüüs toodud alajaotust KURSUSE SISU.
Pärast õppevideo läbi vaatamist või harjutuse lõpetamist klikake nupul „Märgi läbituks“. Läbitud kursuse osa tähistatakse menüüs läbimata osast erinevalt ja nii on teil parem ülevaade oma edenenemisest.
Harjutuste failid saab alla laadida kas faili lingil klikates või parema hiirenupu klikiga lingil „Save link as…“. Harjutuse töökäik on näidatud kas õppevideos või harjutuse failis juhendi kihil. Harjutuste ja iseseisvate tööde failid saab laadida konsulteerimiseks või tagasisideks õppetunni lehel oleva lingi abil selleks loodud Google Drive kausta. Kausta sisu ei säilitata, see kustutatakse kord nädalas pärast tundi.
Iseseisvalt õppimiseks ostetud kursuse hinnas ei sisaldu juhendaja poolset personaalset konsultatsiooni s.t tagasisidet harjutustele ja iseseisvale tööle. Kui on soov saada programmi kasutamisel siiski nõu ja abi, on võimalus eraldi kokku leppida konsultatsiooniaeg helistades või e-maili teel või osaleda juhendataval kursusel.
Juhendatava kursuse lõpetamise eelduseks on osalemine vähemalt neljas tunnis kuuest ning harjutuste ja iseseisvate ülesannete korrektne lahendamine.
Väljastatavad dokumendid
Sellel veebisaidil olevad materjalid on kaitstud kaubamärgi- ja autoriõiguse seadusega.
Veebisaidi ja e-kursuse sisu ei tohi levitada ega anda ligipääsu teistele isikutele.
Täpsemalt lugege kasutustingimuste lehelt.
Juhendatud kursusel osalemiseks tuleb registreeruda. Registreeruda saab registreerumislingi kaudu ning vajadusel kontaktandmetes toodud telefoni või e-kirja teel.
Esmakordse tellimuse vormistamisel loote esmalt kasutajakonto, kirjutades oma e-maili aadressi ja valides salasõna. Tellimuse vormistamiseks täita ees- ja perekonnanime lahtrid.
Registreerumiseks vajalikud andmed:
Kursusel osaleja ees- ja perekonnanimi
e-posti aadress
Kui koolitusel osaleja eest tasub tööandja või teine isik ning soovite kursuse eest tasumise kohta arvet, siis teavitada sellest pärast registreerumist e-mailile koolitus@lindojadisain.ee
Tasumine:
Kursuse eest palun tasuda pärast kasutajakonto loomist ja tellimuse kinnitamist.
Saaja: Lindoja Koolitus OÜ
Konto nr: EE387700771008554007
Selgitus: tellimuse number
Koolitustel osalenud eraisikud saavad tulumaksusoodustust, täiskasvanuhariduse majandustegevusteade number 240284
Ligipääsu iseseisvaks õppimiseks ostetud kursusele saab kasutaja ühe tööpäeva jooksul peale summa laekumist Lindoja Koolitus OÜ pangakontole. Juhendatavale kursusele saab osaleja ligipääsu kursuse algusele eelneval nädalal. Kursusele ligipääsu info saadetakse kasutajakonto loomisel märgitud e-posti aadressile.
Kursusest loobumine:
Iseseisvaks õppimiseks
aastane juurdepääs
• 60 eurot
Iseseisva õppimise kursuse hinnas ei ole harjutuste tagasisidet ja konsultatsiooni
Juhendatav kursus
Kursuse hind 280 eurot